Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To już kurde przegięcie!KAT to cała moja młodość ,mam 37lat,KATA słucham od15 roku życia i jakoś nie wyrosłem na satanistę,nie odprawiam czarnych mszy,nie jem kotów ,nie drę biblii itd.chodzę do kościoła,mam ślub kościelny,obchodzę katolickie święta!Jakoś 22 lat słuchania "Diabelskiego domu" czy "Nocy szatana" nie zrobiły ze mnie satanisty!ku*** mać,dlaczego te cholerne PIS-owce rządzą w Kraśniku!!!!!!!!!!!!Nie ma większych zmartwień?Zamykane są zakłady pracy,ludzie wyrzucani na bruk,bezrobocie i nędza to obraz Kraśnika za rządów PIS-u!Ale to nie jest dla nich problem tylko to co śpiewa KAT!To jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i do LKR powróci godzina policyjna.a dl tego obowiązkowe podpisy obecności w kościele i pielgrzymki do Częstochowy na kolanach w worach pokutnych oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam drugi i nie wierze!!! Co za wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik=wiocha i zenada!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrawianie Kraśnika przez Włodarczyka trwa nadal! Pieprzone moherowe berety,pieprzony PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Stare śmierdzące długowłosy. Buraki na emeryturze sadzić a nie dłubać niby-muzykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Krasnika, przepraszam, że głosowałem na tego burmistrza. Jak wiekszosc głosuących wybrałem mniejsze zło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa powinna zostac naglosniona. Wlodarczyk do dymisjii. Natychmiast!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani przedszkolanka napisał:
W dzisiejszych czasach szatan księdza ma twarz - piją, kradną, zabijają ludzi samochodami po pijaku, gwałcą dzieci. Nikt nie wymordował tyle niewinnych ludzi w dziejach ludzkości co chrześcijanie w imię swojego boga.
W Wilkołazie był taki wikary co gimnazjalistce dziecko zrobił. Gdzie indziej biskup po pijaku w latarnie przywalił autem. A jakby tak dzieci rozjechał ? Czarnuchy doją kasę z dewotek pod pretekstem wiary i dlatego im się w głowach przewraca. Do roboty pogonić tych cwaniaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uu podoba mi sie tu napisał:
I dobrze. Stare śmierdzące długowłosy. Buraki na emeryturze sadzić a nie dłubać niby-muzykę.
Wal się na ryj pioswska ku***!Nałóż swój moherowy berecik i idz dać księdzu na tace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mash napisał:
Ta sprawa powinna zostac naglosniona. Wlodarczyk do dymisjii. Natychmiast!!!
Dokładnie!!!!!!!!!!Niech Włodarczyk ze Stawiarskim przestaną uważać Kraśnik za swój prywatny folwark i przestaną mówić nam czego mamy słuchać ,co robić i gdzie!Niech sie wezmą za to co jest naprawdę ważne np za stwarzanie nowych miejsc pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manirk_LKR napisał:
Jako mieszkaniec Krasnika, przepraszam, że głosowałem na tego burmistrza. Jak wiekszosc głosuących wybrałem mniejsze zło !
mniejsze zło? chyba nie wiesz co piszesz. Każdy znał sytuację, rząd Platformy a co za tym idzie wszystkie decyzje i większość stanowisk należy właśnie do nich. Teraz pytanie - kto dostanie dostację (na cokolwiek) miasto w którym burmistrzem jest pisior czy miasto w kórym władzę dzierży burmistrz platformerski? ... no i własnie dlatego teraz kraśnik stoi w miejscu jeśli nie zaczął się jeszcze pogrążać w recejsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze wladze Bilgoraja jak i TaszowaLub. sa bardziej umyslowo rozgarniete i nie zrobia podobnej wiochy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co na zadupiu koncert?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję normalnym mieszkańcom Kraśnika, że muszą współistnieć z taką CIEMNOTĄ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Kat nie gra w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
współczuję normalnym mieszkańcom Kraśnika, że muszą współistnieć z taką CIEMNOTĄ ...
Jo tys wspułcujom. gnoc to nacpana hołote, do kościóła bysta poszli, na tace dobodziejowi zucili, buroki jedne. gańba i wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie do Kraśnika wraca normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Uzdrawiania" Kraśnika ciąg dalszy. W Kraśniku jest miejsce na disco- polo i Bogusława Pietrzaka, a nie ma miejsca legendę polskiej sceny metalowej. Najlepszą "receptą" pozostaje przemęczyć się jeszcze dwa lata i w 2014 wystawić Włodarczykowi "zwolnienie lekarskie". Mamy wybór: [media]http://www.youtube.com/watch?v=5EAh8rAEFww[/media] albo [media]http://www.youtube.com/watch?v=s7XOGQPtdyI[/media] Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Wreszcie do Kraśnika wraca normalność
czy za moralność uważasz występy Dody świecącej d**ą i c****mi bądź też takich panów śpiewających co by oni nie przelecieli i tego typu rzeczy?? Zauważ, że jeżeli Ci się nie podoba taka muzyka to nie idziesz i tyle.a nie zakazujesz występów takich zespołów. Koncert miał się obyć w lokalu-nie chcesz to nie kupujesz biletu i nie idziesz-prosta sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...